O agencji

O agencji

Marka Veray Interactive należy do Spółki Veray Interactive Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie jako agencja interaktywna działająca na rynku nowych mediów. Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest realizowanie indywidualnych projektów z zakresu: grafiki, programowania, marketingu, e-marketingu i nowoczesnych technologii internetowych oraz budowania wizerunku marki.

W naszych działaniach łączymy doświadczenie z nowymi technologiami, wiedzę z kreatywnością, rozwiązania integracyjne IT z nowymi technikami marketingowymi. Kreujemy wizerunki korporacji i marek, pomagamy uruchomić nowe kanały sprzedaży, obniżyć koszty działania firm oraz ułatwić współpracę z partnerami biznesowymi.

aboutus_2

Zespół Veray Interactive tworzą młodzi, kreatywni ludzie. Wszyscy są w pełni zaangażowani w realizowane projekty, każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie, dążymy do realizacji wyznaczonych celów. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania interaktywne.

Od stworzenia strategii e-marketingowej, przez opracowanie narzędzi i hosting, po badania usability, które zwiększą skuteczność marki.  Jako agencja interaktywna należmy do programu Rzetelna Firma, aby sprawdzić Certyfikat Rzetelności, który jest przyznawany w ramach programu i jest stale aktualizowany informacją o solidności i wypłacalności firmy należy kliknąć w poniższy przycisk.