IberBroker

Agencja pośrednicząca w sprzedaży-zakupie nieruchomości na Półwyspie Iberyjskim, a dokładnie w Hiszpanii. Po kilku latach działalności na hiszpańskim rynku nieruchomości jako firma zarejestrowana wyłącznie w Polsce, w 2015 roku Iberbroker został zarejestrowany w Hiszpanii, z siedzibą na wybrzeżu Costa Blanca, dlatego oferują nieruchomości głównie z tego wybrzeża oraz z sąsiadującego od południa wybrzeża Costa Calida.

Jako jedna z nielicznych firm na tutejszym wybrzeżu realnie zajmują się także opieką nad nieruchomościami zakupionymi przez ich klientów.

Dla klienta z Wielkiej Brytanii zrealizowaliśmy zaawansowany sklep internetowy oparty o platformę Magento. Sklep zawiera szeroką gamę produktów w tym min: sztangi, hantle, maty do ćwiczeń, wagi etc. Znajdują się w nim wszystkie produkty niezbędne do prowadzenia zdrowego stylu życia.

Wolontariat koleżeński Mary i Max to nowatorski program, którego celem jest wsparcie osób z autyzmem i Zespołem Aspergera w nawiązywaniu kontaktów koleżeńskich. Na podstawie informacji uzyskanych z formularza zgłoszeniowego oraz indywidualnych rozmów starają się dobrać uczestników i wolontariuszy w pary, biorąc pod uwagę ich miejsce zamieszkania, wspólne zainteresowania, a także wiek i płeć. Następnie uczestnicy i wolontariusze spotykają się, dzielą się swoimi pasjami i spędzają razem czas – tak jak chcą!

DRAGON WINCH to marka, której specjalnością są wciągarki samochodowe popularne i cenione przez użytkowników. Uznawane są za najbardziej zaawansowane technologicznie maszyny tego typu na rynku, które zapewniają największą sprawność w najtrudniejszych warunkach pracy. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii oraz odpowiednich materiałów, maszyny zapewniają największą wydajność oraz żywotność, bez względu na intensywność eksploatacji.

GeoSurvey are at the forefront of the Geomatics Industry utilizing state-of-the-art technology to provide a highly efficient, cost-effective, professional Land Surveying service. Our commitment to quality and continuous improvement at every level is a fundamental part of our business, and is evidence of our aspiration to excel at everything we do.

Firma zajmuje się importem i dystrybucją artykułów do wyrobu alkoholi domowych. Specjalizują się w dostarczaniu na rynek niemiecki artykułów dla pasjonatów i hobbystów domowych alkoholi, tj. winiarstwa, piwowarstwa i gorzelnictwa, a także nalewek ziołowych i owocowych oraz miodów pitnych. Początkującym koneserom, których pociąga przygoda komponowania własnych
smaków służą wszelką pomocą.

Firmę DRAGON WINCH tworzą trzy spółki handlowe oraz Fundacja. Siedziba główna, serwis centralny oraz główne centrum badawczo-rozwojowe firmy znajdują się w Krakowie. Działy handlu, marketingu, eksportu oraz logistyki są zlokalizowane w Bielsku – Białej.

Do połowy 2013 firma posiadała jedną własną fabrykę w Chinach oraz trzy linie montażowe. We wrześniu oddana została kolejna fabryka, pracej w której ruszyły w połowie września 2013 roku.

BlueShop is an exiting young company specialized in offering unique design to attractive pricing. Our products have a quality certificate EU ISO. Most of the products are produced base don your order, your measurements, your colors and your wishes. Additionally there are several standard products handpicked thru our own experience with our projects.

Indywidualny sklep internetowy z dedykowanym oprogamowaniem umożliwiający zakupu spersonalizowanego produktu pod wysokie wymaganie klienta.

Better Body Studio to miejsce, w którym atrakcyjnie spędzisz wolny czas, zadbasz o kondycję, sylwetkę i zdrowie. Przestrzenne i przyjazne wnętrza pomagają w odprężeniu się oraz zrelaksowaniu. Panuje miła i życzliwa atmosfera.

Misją firmy jest świadczenie doskonałej jakości usług fitness oraz wellness w celu uzyskania i utrzymania czołowej pozycji w sektorze usług fitness. Przedsiębiorstwo dąży do konsekwentnego rozwoju i ciągłej innowacyjności, aby maksymalizować stopień zadowolenia klientów.